Кошик
34 відгуків

Переваги ліцензійного програмного забезпечення над піратським

 Переваги ліцензійного програмного забезпечення над піратським
Кожен підприємець рано чи пізно замислюється про покупку програм, наприклад 1С: Підприємство 8. Найчастіше першими, до кого він звертається за інформацією - це знайомі, оточення, з яким він спілкується, друзі, колеги.

08.04.14

Кожен підприємець рано чи пізно замислюється про покупку програм, наприклад 1С: Підприємство 8.

Найчастіше першими, до кого він звертається за інформацією - це знайомі, оточення, з яким він спілкується, друзі, колеги. І замість того, щоб вибрати офіційного партнера фірми 1С: Підприємство 8, який має, крім багатого досвіду, впровадження, обслуговування і супроводу програм 1С: Підприємство 8, всі необхідні сертифікати і ліцензії, що забезпечують гарантовану безпеку використання програм, керівник спрямовує свої сили на пошуки «комп'ютерника», який дешевше встановить програму 1С: Підприємство 8. І без сумніву, він його знайде.

 

Комп'ютерник прийде, «щось попрацює», на кшталт з ним програма функціонує нормально, але вже найближчим часом співробітники компанії не зможуть повноцінно працювати. Швидкої і кваліфікованої реакції на усунення помилок ви не отримаєте, тому що комп'ютерник або не виходить на зв'язок або поїхав відпочивати або знайшов інших клієнтів і немає часу вами займатися ... Почнуть з'являтися якісь незрозумілі помилки - робота з документами загальмується, клієнти не бажають чекати документів, йдуть, ні горе-комп'ютерника, ні грошей, витрачених на піратську програму і її установку вже не повернути і тут ваша компанія зазнає збитків ...

 

Що ж змушує використовувати неліцензійні програми?
 

Перше - це звичайно ж прагнення заощадити кошти. Оптимізувати всі витрати.
Друге - це менталітет. Ну не звикли люди вкладати кошти в ліцензії. І взагалі, більшість такого поняття як «інтелектуальна власність» сприймати не хоче.
Третє - незнання наслідків, які можуть виникнути від використання «піратського» програмного забезпечення.

 

На відміну від піратського ліцензійне програмне забезпечення має значні переваги:

  • Відсутність ризиків втрати важливої ​​персональної, фінансової або конфіденційної інформації через дії зловмисників або несправність піратського ПЗ.
  • Автоматичне оновлення через інтернет забезпечує високий рівень безпеки протягом усього періоду використання ПЗ, навіть якщо з часом знаходяться нові недоліки в захисті програм.
  • Стабільна робота без підвисань, додаткових маніпуляцій або завантаження підозрілих файлів з інтернету, які необхідні для запуску піратського ПЗ.
  • Можливість користуватися новими оновленнями, документами, настройками і доповненнями, постійно з'являються на офіційних сайтах, завантажувати і встановлювати їх.
  • Офіційна підтримка по телефону або електронній пошті в разі виникнення технічних проблем або при виникненні питань з приводу оптимального використання продуктів.

Ну, і врешті-решт відсутність загрози позову або навіть кримінальної відповідальності в результаті перевірки вашого бізнесу відповідними органами.

Інші статті
+380432531717
+380680969807
+380634265279
+380432673347
Сервісний центр
ТОВ «ТЕАМ Лтд»
Вячеслав
Україна Вінницька область Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 23
Мапа